Nehtové studio (mani pedi)

Rezervace: https://wellnessbonita.reservio.com/

Přístrojová pedikúra

Je moderní metoda, která umožňuje kvalitní a pečlivé ošetření nohou tzv. na sucho, tedy bez namáčení a bez použití ostrých nástrojů, za pomoci speciálního podiatrického přístroje. Vše probíhá na bázi broušení, tudíž nedochází k narušení integrace kůže, či nechtěnému říznutí. Nejrozšířenější problémy, například kuří oka, zarostlé nehty, deformované nehty, hyperkeratózy (nadměrné ztluštění a rohovatění kůže) a různé prasklinky se odstraňují výbrusem bez bolesti a krvavých poranění. Při pravidelné údržbě touto metodou dochází k pomalejšímu nárůstu suché kůže na kontaktních místech. Je nenahraditelná při ošetření mykotických nehtů.Při pedikúře využíváme kosmetické značky Callusan, který vám nabízíme i na prodej pro domácí péči.
 

Nehtová modeláž a nehtový design

Gelové nehty si vybírá stále více žen, a to z důvodu, že dokonale přilnou k Vašemu vlastnímu nehtu, navíc jsou gelové nehty pružné a přirozeně vypadající, jsou také vhodné i pro alergiky a astmatiky, a to díky tomu, že se zpevňují za pomoci UV lampy. Po třech až čtyřech týdnech, závisí jak Vám nehty rychle rostou, je zapotřebí jít na doplnění gelu.

 


 

Klasická i japonská manikúra P – shine

Manikúra P-shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Doporučujeme ji jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži. P-Shine by si rozhodně měly aplikovat ty ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí. Ale pozor, metoda se nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty.

Dále nabízíme systém IBX - unikátní profesionální metodu zpevnění přírodních nehtů.

 

 

 

 

I Lak

I lak neboli gel lak na nehty je speciální lak, který se vytvrzuje v UV lampě. Gel lak vydrží na nehtech minimálně dva týdny bez odlupování, což je mnohem praktičtější než běžné laky. Podobně je gel lak, vychvalován i vzhledem k šetrnosti k nehtům oproti nehtovým tipům.

 

Parafín

Parafínové zábaly mají mnoho prospěšných účinků. Parafín výrazně zmírňuje bolesti při artritidě, zánětech kloubů nebo ztuhlosti a poranění svalů, změkčuje zrohovatělou kůži a otlaky. Obvykle se přikládá parafín na ruce a další části těla, kde je třeba ulevit od bolesti. Při použití na obličeji pomáhá parafín vyhladit pokožku a vrásky. Pro zábaly rukou a nohou jsou ideální parafíny s vůní

 

Peggy Sage

Peggy Sage působí od roku 1925, je to renomovaná značka francouzské kosmetiky zahrnující kompletní sortiment produktů pro vzhled a vizáž.

Callusan

Kompletní řada profesionální péče pro nohy. Všechny výrobky jsou vyvíjeny a testovány v úzké spolupráci s podiatrickými specialisty. Spojení s každodenní praxí tvoří základní kámen výrobků Callusan. Vhodné i pro diabetiky.